O tym czy trzynastka przynosi pecha czy też jest szczęśliwa mogły przekonać się uczestniczki Turnieju Wiedzy Włókienniczej. W tym bowiem dniu odbyły się szkolne eliminacje tego ogólnopolskiego konkursu, którego V edycja właśnie się rozpoczęła.

Nie wiadomo co było tego przyczyną ale test eliminacyjny przyszło wypełnić tylko 10 uczestniczek mimo że jeszcze dwa dni wcześniej oferowało swój udział 16 dziewcząt. Być może spowodował to pech, być może może tylko niewiara we własne siły i konieczność powrotu do szkoły po przedstawieniu.

Udział wzięły uczennice z klas IV TO, V TO i II TD/O a uzyskały następujące wyniki:

Klasy 5 - letniego technikum
Emilia Stankiewicz V TO

23p
Iwona Grygo IV TO 19p
Agnieszka Zubrzycka IV TO 19p
Agnieszka Jewdokimow IV TO  17p
Agnieszka Zubrzycka IV TO  17p
Urszula Kaczanowska IV TO 16p
Monika Kaczmarek IV TO 11p
Klasa 3 - letniego technikum po ZSZ
Dorota Czarniecka II TD/O